kde pro me muzethe hlasnouth??????????tady(jsem tam jako dablick a gerard way) díkes

jak si vytvořit krásného simíka?

30. listopadu 2008 v 9:58 | terkaa |  the sims

Jak vytvořit krásného simíka

Vím, jaké to bylo, když jsem za nic na světě nemohla vytvořit krásného simíka. V tomto návodu vám prozradím, jak na něj. Nemusíte se bát ani líčení. Spousta lidí neví, že i simíci se líčí, ale úplně jinak než simky.

Musím upozornit, že jsem vytvořila simíka, který by šel použít spíš do nějaké soutěže o nejpěknějšího simíka, není to moc vhodné do komixu, protože tento nevypadá všedně, je moc upravený.Základem je samozřejmě obyčejná tvář simíka. Dbejte na to, aby měl jemnější rysy, ne žádné vypoulené tváře. Musí mít přiměřeně vysoké čelo, nízká čela jsou později nepoužitelná. Vytvarujte pěkně nosík a oči přiměřeně zasaďte, ne aby vám vyčuhovaly. Někdo to tak dělá, protože se mu zasazené oči zdají nepřirozené. To je sice někdy pravda, ale ve většíně případů je konečný efekt mnohem přirozenější. Simíci nemají moc plné rty, o to také neusilujeme, ale mějte pod dohledem, aby nebyly ani úzké, protože rty se líčí a pak to nevypadá dobře.
Dalším základem je pleť. Simíkům neuškodí matnější světlé odstíny, ne pomerančové. Ke světlejším odstínům pletí volte hlavně kontrasty, to znamená tmavé oči, tmavé vlasy. Pokud chcete blonďáka, sluší k tmavší pleti, nějaký ten druhý odstín. Ačkoliv se to zdá paradoxní, úplně světlé vlasy nesluší k úplně světlé pleti. Oči přizpůsobíte situaci. Hnědé oči můžete volit ke každému odstínu pleti, modré sluší jen světlejším.
Další důležitá volba, jsou vlasy. U simíků je důležité, aby nepůsobily střeleným dojmem. Pokud máte simíka do komixu a nechcete vyloženě nějakého blázna, hlavně mu nedávejte plešku (což snad nikoho nenapadne) a nebo pankáče. Ani dlouhé vlasy z datadisku Univerzita nejsou vhodné, celkově nemám základní vlasy ráda, protože působí až moc mastným dojmem. O odstínek, co se hodí k čemu, jsem se už zmiňovala. Rezavé vlasy dávejte jen ke světlé pleti a nezapomeňte potom na pihy. Pokud má simík rezavé vlasy a nemá sebemenší vadu pleti, vypadá to divně. Nikdy nezapomínejte, že zdánlivě dokonalí simíci nebývají hezcí. To platí i u simek, vždy se hodí nějaké to znamínko na tváři nebo drobné pihy. Když se vrátíme k vlasům, musíme si vybírat pečlivě, jaké vlasy vybereme. Vzhledem k tomu, že máme na výběr tolik tipů. Dle šířky a výšky obličeje a čela (zmiňovala jsem, že je lepší středně vysoké čelo) musíme usoudit, jestli dlouhý účes do culíku, krátký s objemem, krátký bez objemu. Na tohoto simíka jsem např. musela poušít účes s ofinou kvůli kontrastu s pletí a očíma. U simíků nikdy nic nezkazíte, když použijete objemový účes, protože simíci nejsou jako lidé a jejich mimika je hodně zrádná, ovšem krátkým účesem bez objemu také nemůžete nic zkazit.

A nakonec přijdou poslední úpravy. Tím je konečné tvarování očí a úst, dále nalíčení a vybrání vhodného oblečení. Simíky musíte mít narozdíl od simek úsměvavé a uhrančivé. Když toto nemáte u simek, nic tím nekazíte. Ale u simíka je problém s uvilněným a úsměvavým kukučem. Vytvoříme ho takto:
Tohle je ideální náklon očí, pokud máte u původního simíka před úpravami oči úplně rovně. Když oči takto mírně nakloníte, simík bude působit úsměvavým dojmem. Udělejte to i s rtíky, nechte ho i v klidu mírně usmívat. MÍRNĚ povídám :D

A nakonec nalíčení. Např. na www.modthesims2.com najdete obrovské množství odstínů rtěnek v tělových nebo mírně narůžovělých barvách. Nebojte se je vyzkoušet na simíkovi, hlavně ty tělové ne, pokud nejsou nijak výrazné, neudělají žádnou škodu, spíš naopak. Simík potřebuje ne plné, ale jednotné rtíky. Dál oči, simíkům hrozně sluší tužka, časy už nejsou tak důležité, ale když jsou, pak je to jen dobře. Ale jen lehce, ne nic moc výrazného. Nikdy simíkovi nedávejte oční stíny. Ani u EMO simíků to není pěkné, když má u očí černý koláč, vypadá to jako modřina. Pokud máte oční stíny, které mají kosmeticky v pleťovém odstínu doupravit vrásky apod, pak je použijte dle vlastního uvážení, protože pod očima by měl být mírný stín, ale už to tak mají některé pleti.
No a tohle je konec. Podle odstínu pleti pak dodejte oblečení, nejvíce sluší béžové odstíny v kombinaci s černou a bílou, ale takhle přesné požadavky nelze mít, pokud zrovna nevytváříte downloady vy sami. Sluší i šátky, které lze stáhnout na internetu. Pokud máte datadisk Šťastnou cestu, nebojte se vpíchnout piercing do rtu na levou stranu z vašeho pohledu, to také sluší, nebo do obočí napravo.

Tak snad se návod líbí, pište, pokud máte nějaké dotazy, připomínky apod. Pokud byste chtěli, můžu nafotit galerii tohoto simíka, to už není na mě... :))


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co jseš?

holka 87.1% (27)
kluk 12.9% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
máme vás rádi